Membri afiliați

ASOCIAȚIA TRADUCĂTORILOR PROFESIONIȘTI DIN MOLDOVA
O abordare profesionistă a comunicării interumane

Natalia Conovca

Membru ATP
+37369089045
natalia.conovca@gmail.com
Partenerul tău pentru traduceri din limbile engleză, română

 

Natalia Alhazov

Membru al Comisiei de atestare
+37379477642, (373-22)-22-68-57,(home)

Angela Glavan

Membru ATP
+37369188945, 3732) 44-16-51 (h)
aglavan@gmail.com
Partenerul tău fidel pentru traduceri din limbile engleză. rusă, rom...

Marina Kreajeva

Membru ATP
+37379600373,   (+373 22) 22-95-81
marina@mar...

Lidia Cazacu

Membru al Comisiei de atestare
+37369235979
lidiacazacu@mail.md
Partenerul tău pentru traduceri din limbile italiană, româna, spaniolă, rusă

Tatiana Fesina

Membru ATP
+(373 22)  72 13 84; Mobile: 07 952 96 34 ( +373) 79 52 96
tfesina@gmail.com

 Marina Iliceova

Trezorier
+37379520526, (373-22) 75-97-93
acantholimon@mail.ru
Partenerul tău pentru traduceri din limbile engleză, g...

Elizaveta Onofreiciuc

Presedinte a Comisiei de Atestare
+37322477605, home , +373 22 57 76 10
eonofreiciuc@hotmail.com
Partenerul tău pentru traduceri din limbile engleză, româna, rusă

Tamara Burcă

Preşedinte al Consiliului de Supraveghere
+37368922002
tburca@yahoo.com
Partenerul tău de traduceri  din limbille engleză, română, rusă 

Natalia Baltă

Membru al Consiliului de Supravehere
+37369109394, (373 22) 56 59 49
baltnata@yahoo.com
Partenerul tău de traduceri din ...

Svetlana Chiriţa

Membru al Consiliului de Conducere al ATP Moldova
+37379622717
svetlanachirita2@gmail.com
Partenerul tău pentru traduceri din limbile engleză, română, rusă

Tatiana Durimanova

Membru ATP - Skype: tatdur 
+37369371176, (+3732) 274580
tatiana.durimanova@gmail.com
Partenerul tău de traduceri din limbile engleză, rusă

 Nadejda Mînzu

Membru ATP+37369268889minzunadia@yahoo.com Partenerul tău de traduceri din limbile engleză şi română

Rodica Pruteanu

Membru ATP
+37368781419, 068251494
rodica...

Maria Postevca

Membru al Comisiei de atestare
+37369019871, Tel HOME : +373(22)522410; +373(22)603028; Tel FAX : +373(22)564089
posteucam@yahoo.co.uk
Partenerul tău pentru traduceri din ...

Iulia Timotin

Membru ATP
+37379528112, /0037322/ 45 43 71 (home)
idtimotin@yahoo.com<...

Natalia Sturza

Membru ATP
+37368964330
nataliCalarash@yandex.ru
Partenerul tău de traduceri din limbile engleză, română, rusă

Quality is the main priority!...

Andrei Baleanu

Website Administrator
+373 60758024
andreibaleanu@mail.ru

David Elena

Membru ATP
+37378190327 / +37361042321
aimworld.company@gmail.com
Partenerul tău de traduceri din limbile engleză, rusă şi română

Derivolcov Stela

Membru ATP
+37368779986
steladerivolcov@yahoo.com
Partenerul tău de traduceri din limbile engleză, rusă şi română

Pavlova Olga

Membru ATP
+37379543730
oliya.pavlova@yahoo.com
Partenerul tău de traduceri din limbile engleză, rusă şi română

Moghildea Olesea

Membru ATP
+373 79 622 544
olesea2009@gmail.com
Partenerul tău de traduceri din limbile engleză

Corlat Viorica

Membru ATP
+373 69 077999
viorica.corlat@gmail.com
Partenerul tău de traduceri din limbile germană, română

Schiopu Mariana

Membru ATP
+373 79 222443
marschiopu@mail.ru
Partenerul tău de traduceri din limbile română, spaniolă

Tatiana Gavrilenco

Membru ATP
+373 79 450062
tatiana.gavrilenco@gmail.com
Partenerul tău de traduceri din limbile engleză, rusă

Diana Cerneavschi

Membru ATP
+373 69622462
diana.cerneavschi1@gmail.com
Partenerul tău de traduceri din limbile engleză, franceză şi rusă

Mariana Muleavin

Membru ATP
+37379849023
groza19713@gmail.com
Partenerul tău de traduceri din limbile franceză, română și rusă

Tatiana Ilico

Membru ATP
+37368363341
kaireak@rambler.ru
Partenerul tău de traduceri din limbile romană, rusă şi bulgară.